ART SACRÉ - EXTRÊME ORIENT

Lot 18

ANTIPHONAIRE. Antiphonarium cenomanense, Illustrissimi et Reverendissimi in Christo Patris DD. CAROLI - LUDOVICI DE FROULLAY, cenomanensis Episcopi, Auctoritate. Ac venerabilis ejusdem CAPITULI consensu editum. PARISIIS, Apud Joannem - Baptistam COIGNARD, et Fratres GUERIN. MDCCL. Cum privilegio regis. 1750. Format in-folio. Reliure en cuir, frottée et accidentée. Dos lisse. 602 pp. Qq rss. et déch.

Adjugé : 150 €