MODERN PAINTINGS AND DRAWINGS

Lot 521

Andrée Renaud (XXe siècle)
Automne, 1961

Collage.
Signé et daté "61".

Haut. 12,5 Larg. 20 cm.

Sold: 50 €

Learn more